Máš na to byť digitálnym nomádom?

Chceš zarábať cez internet a cestovať po svete,
ale nevieš, či na to máš?

Vytvoril som videosériu, vďaka ktorej konečne zistíš,
či máš na to stať sa digitálnym nomádom

Mnoho ľudí, ktorí ma sledujú a páči sa im môj životný štýl, má na mňa veľa otázok týkajúcich sa cestovania, žitia v zahraničí, "práce z pláže" a digitálneho nomádstva všeobecne.

Mnoho ľudí by sa chcelo stať digitálnymi nomádmi, ale nevedia, či na to majú. Ak si jedným z nich aj ty, mám pre teba dobrú správu. Presne pre takých ako ty som vytvoril sériu piatich videí, v ktorých na otázky ohľadom digitálneho nomádstva odpovedám úprimne a bez servítky.

5 dní, 5 videí, 5 otázok pre teba

Po dobu piatich dní získaš každý deň prístup k jednému videu, ktoré zodpovedá určitú otázku týkajúcu sa digitálneho nomádstva.

Po konci každého videa sa ťa opýtam niekoľko otázok, ktoré ti pomôžu hlbšie sa zamyslieť nad digitálnym nomádstvom ako takým, no tiež ti pomôžu lepšie pochopiť to, ako digitálne nomádstvo vnímaš ty sám.

Po piatich dňoch a piatich videách ti bude konečne jasné, či je digitálne nomádstvo pre teba naozaj vhodné a či by si sa mal snažiť stať sa digitálnym nomádom, alebo sa radšej venovať niečomu inému.

Čo sa naučíš vo videosérii Máš na to byť digitálnym nomádom

Video 1. Ako som sa stal digitálnym nomádom (môj príbeh)

Dĺžka videa: 15 minút

Video 2. Aké je to byť digitálnym nomádom: Nevýhody

Dĺžka videa: 15,5 minúty

Video 3. Aké je to byť digitálnym nomádom: Výhody

Dĺžka videa: 17,5 minúty

Video 4. Aké sú nevyhnutné vlastnosti digitálneho nomáda

Dĺžka videa: 12 minút

Video 5. Ako vyzerá bežný pracovný deň digitálneho nomáda

Dĺžka videa: 16 minút

Získaj prístup k videosérii iba za 5 €

Zakúpením videosérie Máš na to byť digitálnym nomádom za 5 € získaš až 76 minút videa.

V piatich videách postupne zistíš:

  1. ako som sa ja stal digitálnym nomádom
  2. aké sú nevýhody digitálneho nomádstva
  3. aké sú výhody digitálneho nomádstva
  4. aké sú nevyhnutné vlastnosti digitálneho nomáda
  5. ako vyzerá bežný pracovný deň digitálneho nomáda

Autorom videsérie Máš na to byť
digitálnym nomádom je Lubo Jurík

Od januára 2014 žijem v Ázii. Živím sa prácou z môjho laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Doteraz som žil vo Veľkej Británii, Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei a Malajzii. Aktuálne žijem v Taipei, hlavnom meste Taiwanu.

Mám desiatky spokojných klientov a stovky emailových adries ľudí, ktorí mi dôverujú. Podnikaniu cez internet sa venujem viac ako 10 rokov. Prešiel som si naozaj všeličím, od tvorby sociálneho portálu, cez predaj produktov z Číny, cez prevádzkovanie svadobného portálu a organizovanie celoslovenskej súťaže cez internet, až po tvorbu online kurzov, interaktívnych portálov, magazínov a eshopov nie len pre moje vlastné projekty, ale aj pre mojich klientov.

Okrem online kurzov Zarábaj Ako Pán™ sa venujem aj iným projektom. Cez moju firmu Evolution Startup pomáham klientom s ich podnikaním na internete tým, že im tvorím web stránky, grafiku a starám sa im o marketing. Na svojom blogu Sám Sebe Pán™ píšem o pozitívnom myslení, seba motivácii a prekonávaní samého seba, projektom Slováci Na Cestách inšpirujem Slovákov k tomu, aby viac cestovali a spoznávali svet, a svojím online magazínom Asiatiq približujem Európanom modernú ázijskú kultúru, ktorej som veľkým fanúšikom. Najnovšie organizujem aj Festival Digitálnych Nomádov, prvú oficiálnu konferenciu slovenských digitálnych nomádov.

Prečo som vytvoril videosériu
Máš na to byť digitálnym nomádom

Mojim celoživotným poslaním je pomáhať ľuďom. Inšpirovať ich a motivovať k tomu, aby zlepšili svoj život a stali sa šťastnejšími. To je to, čo ma napĺňa a robí ma šťastným. To je dôvod, prečo som založil aj svoj blog Sám Sebe Pán™ a prečo ho píšem už viac ako 3 roky, a to je aj dôvod, prečo som vytvoril blog a online kurz Zarábaj Ako Pán™.

Mojim cieľom je umožniť čo najväčšiemu množstvu ľudí žiť plnohodnotný, šťastný život, akokoľvek si ho predstavujú.

"Vyber si prácu, ktorú miluješ, a už nikdy v živote nebudeš musieť pracovať." - Confucius

CHCEM ZISIŤ, ČI JE DIGITÁLNE NOMÁDSTVO PRE MŇA(presunie ťa na objednávkový formulár)